Січень
 
 25.01.2020 "FIRST CAPITAL - 2020" пам'яти Олексія Литвинова Харків Перший Етап Grand Prix Караченцев Володимир
  Лютий   
01.02.2020 Кубок Асгарду Київ Premium Евлашевский Констянтин 
02.02.2020 Відкрита Першість Львівської області зі спортивного танцю Львів Premium Попович Тетяна 
 08.02.2020Кубок Ренесансу Київ Кубок СГОСТУ Гамарець Сергій 
 08.02.2020Зустріч друзів Черкаси  PremiumВіра та Валентин Фролови 
09.02.2020  Winter TrophiДніпро Premium Ивашко Андрій Олександрович 
16.02.2020 Прем'єра
Київ Кубок СГОСТУ Стадніков Володимир 
 23.02.2020Charivnist Dance Cup КиївPremium Макода Світлана 
 23.02.2020Атестація Київ  МіжклубніКБТ "Діамант-Еліт" 
23.02.2020 Кубок Волині   ЛуцькДругий Етап Grand Prix Кравчук Ольга 
29.02.2020 Кубок Чемпіона Київ  Кубок СГОСТУ  Гритчак Дмитро
  Березень   
 01.03.2020Кубок Глорії Івано-Франківськ Premium   Савчук Віталій
07-08.03.2020 Парад Надій Київ Третій Етап Grand Prix Федорчук Валентина 
14.03.2020 Bomond Dance Cup 2020 Кропивницький Premium Сергій Ісаєв 
14.03.2020
"Перлини сезону-2020" 
Київ
Premium  
Городецкий Андрій, Пелих Максим
 15.03.2020
Elite Triumph Dance CupКривий РігPremiumЛавреньов Констянтин, Барановський Олександр 
21.03.2020 Start up dance 2020 Чернігів Premium Савчук Алла 
22.03.2020 "Kharkiv Spring Cup"  Харків Кубок СГОСТУКараченцев Володимир 
22.03.2020 Кубок міста Черкаси Черкаси Premium Ігор та Євгенія Добрянські 
28.03.2020 Кубок міста Кропивницький Кропивницький Premium Машина Марина 
  Квітень   
 04.04.2020  Кубок абсолюта 2020 Київ Premium  Пахомова Олена
04.04.2020 Атестація  КиївМіжклубні КБТ "Діамант-Еліт" 
 04-05.04.2020AIR DANCE CUP  БориспільPremium Усатюк Олександр, Крохмалюк Олексій 
 05.04.2020 Spring Cup 2020Черкаси Premium Кривошия Оксана 
11.04.2020 PRESTIGE OPEN CUP-2020 Київ  PremiumТроїцький Дмитро 
11.04.2020 Alemana Open Cup  ВінницяPremium Сойфер Аліна 
12.04.2020 Кубок Українки 2020 Українка Premium Томашевська Марія 
12.04.2020 Кубок Орхідеї Кропивницький Premium Волошин Ігор 
12.04.2020 Чемпіонат ФСТ "Спартак" Харків Четвертий Етап Grand Prix Богданов Ігор 
25.04.2020 Танцювальний марафон Київ Premium Белуха Дмитро, Мачулка Володимир 
  Травень   
 01.05.2020Весняна феєрія  ЧеркасиPremium Каріна та Анатолій Неверовські 
09.05.2020 Polissya Open  ЖитомирКубок СГОСТУ Грибан Михайло, Коноваленко Олександр 
10.05.2020 Зірки Олімпу Київ Premium ГО ТСК ДАНС ОЛІМП 
10.05.2020Кубок Борисполя 2020 Бориспіль Premium Маркевич Наталія 
 16.05.2020Panda Cup  КиївPremium Шапкіна Наталія, Родічева Ольга 
 16.05.2020 DANCE IN THE HEART 2020  БровариPremium
Яночок Олександр Пащенко Микола 
16.05.2020 Krivbass Open 2020 Кривий Ріг П'ятий Етап Grand Prix Шульга Володимир 
 23.05.2020 Атестація КиївМіжклубні КБТ "Діамант-Еліт" 
23-24.05.2020 Кубок Тренера Київ Шостий Етап Grand Prix Андрусенко Марина 
24 або 31 травня 2020р Травневий вальс  ЧеркасиPremium  Віра та Валентин Фролови
 31.05.2020 Spring Fantasy Чернігів  PremiumГордієнко Алла 
 31.05.2020 Uman dance cupУмань  PremiumКравченко Олександр 
  Червень   
06.06.2020 "Первая Столица закрывает сезон" - летний кубок Харків Premium Караченцев Володимир 
06-07.06.2020Elite Dance Festival Одеса Фінальний Етап Grand Prix Буртов Давід 
07.06.2020 SUMMER STARS 2020 Лисичанськ Premium Посошко Олександр 



 .