Усанов Олександр

Сбітнєва Ганна

  • Молодь 1 та Молодь 2 La
  • Клуб "Біла Акація" (Одеса)
  • тренера: Чепуржинський Октавіан та Чепуржинська Марина

Стас Іван

Бушинська Катерина

  •  Молодь 2 St
  • Клуб "Біла Акація" (Одеса)
  • тренера: Чепуржинський Октавіан та Чепуржинська Марина

Лашин Дмитро

Яненко Поліна

  • Молодь 2 10 танців
  • Клуб "Лель" (Харків)
  • тренер: Литовченко Олена

Полуфіналисти чемпіоната світу по 10 танцям у Відні

Призери відкритого чемпіоната світу у Молдавії

Переможці різних міжнародних змаганнь в Україні

Александр Задирака

Олена Червинская-Івашура

  • Молодь 1 St 
  • Клуб "ТСК Юріс" (Київ)
  • тренер: Сенченко Юрій та Тетяна

Чемпіони України 2019 европейска програма в категорії юніори

Срібрні призери Чемпіоната України 2019 в категорії молодь

Переможці, призери та фіналісти багатьох всеукраїнских ті міжнародних змаганнь.

Лазарев Станислав

Бевзюк Полина

  • Молодь 2 La
  • Клуб "Школа Танцю Морозових " (Харків)
  • тренер: Морозов Дмитро

Кандидати у майстри спорту України

Призери та переможці багатьох чемпіонатов Україны та міжнародних змаганнь

Полуфіналісти Чемпіоната Світу у Відні (Австрія)

Переможці Кубка Спартака і Чемпіоната СГОСТУ 2019-2020 року

Члени збірної України 2020 від СГОСТУ

Биковець Денис

Пригеба Аксін'я

  • Молодь 1 10 танців
  • Клуб "Діамант-Еліт" (Київ)
  • тренера: Машина Лариса, Берьозіна Олена, Черненко Тимофій

Краков, Youth 1 Rising star St, 3 место, 2019 год

Чемпіонат СГОСТУ, Молодь 1 St, 3 місце 2019 рік, Молодь 1 , 10 танців , 2 місце 2019 рік

Відень , Youth 1+2 , St , 9 місце 2020 рік

Inspiration Cup , Молодь St , 3 місце , 2020 рік

Кубок Тренера , Молодь 1 Кубок, St , 3 місце, 2019 рік

Танцювальний марафон. Відритий чемпіонат міста Києва ДООФСТ «Спартак» Молодь 1 Чемпіонат , 2 місце, 2019 рік

Кубок Чемпіона, Молодь 1 відкритий St, 2 місце , 2019 год; La, 3 місце , 2019 рік

Танцювальний марафон , Юніори 1+2 Rising star , La , 1 місце , 2018 рік

Dance sport life Молодь 1 open, St , 1 місце; La , 3 місце , 2019 рік




 .