Гамурарь Олексій

Баєва Дар'я

  • Молодь 1 та Молодь 2 La
  • Клуб "Лотос" (Харків)
  • тренер: Дмитренко Людмила

1 місце Чемпіонат СГОСТУ 2019 ( Молодь + дорослі RS)

1 місце IDSA World Cup 2019 (молодь 2)

1 місце IV Open Kharkiv Ball 2020 (Молодь)

Срібні призери StarLight "Grand Prix" 2020 в категорії Молодь 1+2 RS

Лашин Дмитро

Яненко Поліна

  • Молодь 1 10 танців
  • Клуб "Лель" (Харків)
  • тренер: Литовченко Олена

Полуфіналисти чемпіоната світу по 10 танцям у Відні

Призери відкритого чемпіоната світу у Молдавії

Переможці різних міжнародних змаганнь в Україні

Василик Віталій

Божок Ольга

  • Молодь 1 La
  • Клуб "ARTICO" (Кривий Ріг)
  • тренера: Дібцев Артем та Письменна Ірина

Рацюк Владислав

Поліщук Олександра

  • Молодь 1 St
  • Клуб "Діамант-Еліт" (Київ)
  • тренера: Машина Лариса, Берьозіна Олена, Черненко Тимофій

XLVI OGOLNOPOLSKI TURNIEJ TANCA TOWARZYSKIEGO o puchar profesora mariana wieczystego

Молодь+Дорослі St Rs 4/54 місце

Молодь1+2 St Rt 5/26 місце

Inspiration Cup

Молодь - ST 5 місце

Golden Step 

Молодь+Дорослі Open - ST 2 місце

Молодь+Дорослі Rising Star - ST 1 місце

Star Festival Awards 2019

Молодь+Дорослі Rising Stars -ST 2 місце

Молодь 1 - ST 5 місце

KYIV NEW YEAR'S BALL 2019

Молодь 1 Rising Star - ST 4 місце

Молодь 2+Дорослі Rising Star ST 1 місце

StarLight “Grand Prix” Cup 2020

Молодь 1+2 Rising Star - ST 4 місце

Биковець Денис

Пригеба Аксін'я

  • Молодь 1 St
  • Клуб "Діамант-Еліт" (Київ)
  • тренера: Машина Лариса, Берьозіна Олена, Черненко Тимофій

Краков, Youth 1 Rising star St, 3 место, 2019 год

Чемпіонат СГОСТУ, Молодь 1 St, 3 місце 2019 рік, Молодь 1 , 10 танців , 2 місце 2019 рік

Відень , Youth 1+2 , St , 9 місце 2020 рік

Inspiration Cup , Молодь St , 3 місце , 2020 рік

Кубок Тренера , Молодь 1 Кубок, St , 3 місце, 2019 рік

Танцювальний марафон. Відритий чемпіонат міста Києва ДООФСТ «Спартак» Молодь 1 Чемпіонат , 2 місце, 2019 рік

Кубок Чемпіона, Молодь 1 відкритий St, 2 місце , 2019 год; La, 3 місце , 2019 рік

Танцювальний марафон , Юніори 1+2 Rising star , La , 1 місце , 2018 рік

Dance sport life Молодь 1 open, St , 1 місце; La , 3 місце , 2019 рік





 .