Каталог суддів


  1. Тетяна Абрамова             First category
  2. Юлія Афанасьева             First category
  3. Анастасiя Бабич               Second category
  4. Дар‘я Баєва                       Third category
  5. Ірина Балагула                  National
  6. Сергiй Балицький             Third category
  7. Олександр Бевзюк            National
  8. Олександр Берьозін        Second category
  9. Олена Берьозіна             National A
  10. Дмитро Бєлуха              National A
  11. Аліна Бісєрова                 First category
  12. Дар'я Бобилкова          Third category
  13. Ярослав Боган               First category
  14. Микола Берднік                 National
  15. Марина Богданова      Second category
  16. Олександр Бондар      Second category
  17. Юлія Бондаренко        Second category
  18. Ольга Бондарчук         National
  19. Любов Бортяна         First category
  20. Анна Букіна         Second category
  21. Людмила Букіна         Second category
  22. Олена Буринська First category
  23. Антон Васюта         Second category
  24. Роман Витвицький Second category
  25. Анна Владикіна National
  26. Валерія Волівецька First category
  27. Ігор Волошин         Second category
  28. Анастасія Волошина Second category
  29. Юрій Вяхірєв         First category
  30. Марина Вiннiкова Third category
  31. Людмила Гавриліна National
  32. Галина Галуга         Second category
  33. Сергій Гамарець National
  34. Олексій Гамурарь Third category
  35. Віктор Глитень         Second category
  36. Ольга Гнєздова Third category
  37. В'ячеслав Голіков First category
  38. Олена Горбенко Second category
  39. Петро Горголь         National A
  40. Алла Гордієнко National
  41. Андрiй Городецький National
  42. Дарина Грабарчук Trainee
  43. Аліна Гречкосій First category
  44. Михайло Грибан         First category
  45. Дарія Громова         Second category
  46. Юлія Громова         First category
  47. Вадим Д'яков         Third category
  48. Артем Дібцев         National A
  49. Людмила Дмитренко National
  50. Наталія Дмітрієва Third category
  51. Оксана Добровольська First category
  52. Кирило Довгалін National
  53. Олена Дудко         First category
  54. Руслан Дудник         First category
  55. Анастасія Дума Second category
  56. Андрій Євтєєв         First category
  57. Марія Єрмолаєва Second category
  58. Костянтин Жук National
  59. Марина Жук         National
  60. Олена Журавчак First category
  61. Ольга Зарицька First category
  62. Юрій Зирянов         National A
  63. Олександр Іванов First category
  64. Ірина Ільницька First category
  65. Сергій Ісаєв         Second category
  66. Анна Іскра         Second category
  67. Катерин Ісаханова Second category
  68. Володимир Кабарухін National A
  69. Володимир Караченцев National A
  70. Яна Карпенко Second category
  71. Юлія Кірієнко Second category
  72. Юлія Ковтун         Second category
  73. Володимир Колісніченко Second category
  74. Руслан Компанієць National
  75. Олександр Коноваленко Second category
  76. Дмитро Константинов Second category
  77. Микита Корнієнко Third category
  78. Сергій Коров'яковський Third category
  79. Сергій Корочанський-КончакNational A
  80. Денис Кочетов         Third category
  81. Валентина Кравченко National
  82. Володимир Кравчук Second category
  83. Iнна Кравчук  Second category
  84. Ольга Крамар         National
  85. Олексій Крохмалюк First category
  86. Дмитро Кузьмін         Third category
  87. Максим Куксінський Third category
  88. Сергій Кулаков    National
  89. Дем'ян Кулик         National
  90. Ірина Кухарук Second category
  91. Юлія Ларіонова Second category
  92. Антон Левченко First category
  93. Максим Лементаренко Third category
  94. Олена Лемішко National A
  95. Альберт Лисенко National A
  96. Марія Литвинова Second category
  97. Олена Литовченко National
  98. Юлія Лісовенко Third category
  99. Віра Літвінова First category
  100. Ксенія Луцька First category
  101. Ксенія Макарова Third category
  102. Андрій Маковій National
  103. Свiтлана Макода National
  104. Віталій Малашенко Second category
  105. Олександр Малашенко Second category
  106. Анастасія Мамонтова Second category
  107. Алла Марій First category
  108. Денис Мартиненко Third category
  109. Юлія Марченко National
  110. Павло Мацюк First category
  111. Володимир Мачулка National A
  112. Ігор Машин National A
  113. Лариса Машина National A
  114. Олексій Медуниця National A
  115. Тетяна Мельникова Third category
  116. Вікторія Мельниченко Trainee
  117. Олександр Мельниченко Trainee
  118. Яна Михайлоаська Third category
  119. Артем Мізюн Trainee
  120. Анастасiя Молчанова Second category
  121. Єгор Москалюк First category
  122. Олена Мотуз Third category
  123. Павло Мусієнко National
  124. Катерина Назаренко Second category
  125. Лілія Наталич Third category
  126. Карiна Неверовська National
  127. Анатолiй Неверовський National
  128. Артур Неверовський Second category
  129. Катерина Нечитайло First category
  130. Віра Никифорова First category
  131. Тетяна Нікітенко First category
  132. Наталiя Новiкова First category
  133. Зоя Носова National A
  134. Ела Оздемір Third category
  135. Роман Олійник First category
  136. Анастасія Пак First category
  137. Дмитро Панасенко National
  138. Володимир Пекарев National
  139. Антоніна Пекарева National
  140. Максим Пелих National
  141. Тетяна Попович First category
  142. Олександр Посошко National
  143. Анастасія Прасолова Third category
  144. Юлія Пушкіна Third category
  145. Яна Русенюк National
  146. Михайло Савельєв Second category
  147. Ольга Савенко Third category
  148. Алла Савчук First category
  149. Віталій Савчук National
  150. Костянтин Савчук National
  151. Тетяна Сенченко National A
  152. Анастасія Силаєва-Пасько National
  153. Олександр Слєпцов Third category
  154. Аліна Сойфер Second category
  155. Ігор Соловйов National A
  156. Наталія Сподобаєва Second category
  157. Джямiля Сухотiна Second category
  158. Iгор Тайбишлак First category
  159. Роман Терентьєв Second category
  160. Олег Терещенко Third category
  161. Ірина Терновенко Second category
  162. Тетяна Тракалюк National
  163. Дмитро Троїцький National
  164. Олександр Усастюк First category
  165. Валентина Федорчук National A
  166. Руслан Федорчук First category
  167. Ірина Філатова Second category
  168. Ірина Філінюк First category
  169. Назар Філінюк National
  170. Анастасія Харченко Third category
  171. Наталія Ходоровська Second category
  172. Тимофій Черненко National A
  173. Антон Чупира First category
  174. Максим Шабанов Second category
  175. Дмитро Шевченко Second category
  176. Наталія Шевчук Second category
  177. Катерина Шилова National
  178. Андрій Шиманський National A
  179. Марія Школьна Second category
  180. Валерій Шохін National
  181. Ірина Шумбар First category
  182. Олексій Юношев First category
  183. Вiктор Юшин National
  184. Антон Яланський Second category
  185. Валерія Ярська Second category