Станом на 09.03.2021                                    АРК
Карнавал (Сімферополь) Марченко Юлія Володимирівна
Вінницька область
Сузір'я (Тульчин) Біленька Інна Олександрівна
Грація (Вінниця) Мацюк Павло Олександрович
Шанс (Літин) Терентьєв Роман Олегович
Алемана (Вінниця) Сойфер Аліна Олександрівна
Дебют (Вінниця) Кравчук Володимир Борисович
Рандеву (Вінниця) Школьна Марія Володимирівна
Болеро (Вінниця) Маковій Андрій Анатолійович
Дніпропетровська область
ARTICO (Кривий Ріг) Дібцев Артем Володимирович
Фокстрот (Кривий Ріг) Компанієць Руслан Анатолійович
Dionis (Кривий Ріг) Шабанов Максим Миколайович
Джем (Кривий Ріг) Сухотiна Джямiля Натiгiвна
Донецька область
Вернисаж (Маріуполь) Юшин Вiктор Георгiйович
Вдохновєніе (Слов'янськ) Литвинова Марія Анатоліївна
Житомирська область
Star Days (Житомир) Волівецька Валерія Олександрівна
Dance Art (Житомир) Грибан Михайло Юрійович
Style Dance (Житомир) Ходоровська Наталія Василівна
A-Данс (Житомир) Лавринович Алєксандр Андрійович
Smile (Житомир) Дмітрієва Наталія Романівна
Тангуера (Бердичів) Коноваленко Олександр Вікторович
Dance Dream (Житомир) Боган Ярослав Геннадійович
Галатея (Житомир) Боган Ярослав Геннадійович
Роял Данс (Бердичів) Кулик Дем'ян Володимирович
Запорізька область
Феєрія (Мелітополь) Бісєрова Аліна Едуардівна
Феєрія (Мелітополь) Д'яков Вадим Олегович
Шанс (Новобогданівка) Лісова Тетяна Сергіївна
Орiон (Мелітополь) Малашенко Олександр Юрiйович
Івано-Франківська область
Денс Арт (Івано-Франківськ) Витвицький Роман Ігорович
Грація (Івано-Франківськ) Буринська Олена Олегівна
Глорія (Івано-Франківськ) Савчук Віталій Олександрович
Київська область
Ренесанс (Вишневе) Гамарець Сергій Георгійович
StarWay (Васильків) Луцька Ксенія Сергіївна
Десмодіум (Бузова) Мотінов Кирило Олександрович
Фантазія (Біла Церква) Пелих Максим Валентинович
L's Dance (Гора) Сіренко Богдана Олегівна
Golden club (Біла Церква) Філінюк Ірина Віталіївна
Леон (Калинівка) Савенко Ольга Юріївна
Batakada dance house (Бориспіль) Крохмалюк Олексій Андрійович
Стиль (Коцюбинське) Константинов Дмитро Борисович
Excellent Dance (Бориспіль) Усастюк Олександр Володимирович
Амєлія (Колонщина) Карпенко Яна Олександрівна
Ритми (Боярка) Зарицька Ольга Миколаївна
Ерідан (Біла Церква) Чупира Антон Миколайович
Кіровоградська область
Орхідея (Помічна, Новоукраїнка) Волошин Ігор Олегович
Авангард (Кропівницький) Волошина Анастасія Сергіївна
Бомонд (Долинська) Ісаєв Сергій Борисович
VIVA Dance Sport Studio (Олександрія) Літвінова Віра Михайлівна
Олімп (Кропівницький) Мачулка Володимир Сергійович
Алегро (Світловодськ) Новiкова Наталiя Вiкторiвна
Луганська область
Dance Sport Inspiration (Северодонецьк) Кочетов Денис Андрійович
Евріка (Северодонецьк) Кулаков Сергій Володимирович
Everdance (Лисичанськ) Лисків Владислав Олександрович
Starway (Лисичанськ) Посошко Олександр Вiкторович
Престиж (Северодонецьк) Панасенко Дмитро Васильович
Олєром (Сватове) Олійник Роман Леонідович
Львівська область
Ніка (Львів) Попович Тетяна Петрiвна
Карменс (Львів) Хіцяк Назар Володимирович
м. Київ
Dianta Dance Club (Київ) Абрамова Тетяна Вікторівна
Стрім-данс (Київ) Городецький Андрiй Андрiйович
DanceHall (Київ) Бабич Анастасiя Юрiïвна
Антарес (Київ) Бєлуха Дмитро Валерійович
Liberta (Київ) Бортяна Любов Василівна
Фієста (Київ) Вяхірєв Юрій Володимирович
Energy Dance (Київ) Гнєздова Ольга Віталіївна
Dreams (Київ) Дудник Руслан Валерійович
Ірбіс (Київ) Ільницька Ірина Володимирівна
Юпітер (Київ) Кірієнко Юлія
Фенікс (Київ) Гречкосій Аліна Миколаівна
Professional Dance (Київ) Довгалін Кирило Ігорович
Лінія Танцю (Київ) Дума Анастасія Олегівна
FireFly (Київ) Журавчак Олена Ігорівна
Серпантин (Київ) Зирянов Юрій Якович
Латинський квартал (Київ) Іванов Олександр Володимирович
Sense of Dance (Київ) Макарова Ксенія Володимирівна
Чарiвнiсть (Київ) Макода Свiтлана Леонiдiвна
Panda Plus (Київ) Шапкіна Наталія Миколаївна
Діамант-Еліт (Київ) Машина Лариса Леонідівна
Аурум (Київ) Москалюк Єгор В'ячеславович
Dance Art Studio (Київ) Неверовський Артур Анатолійович
Альта (Київ) Нечитайло Катерина Олександрівна
4-us (Київ) Никифорова Віра Сергіївна
Діалог (Київ) Пекарев Володимир Анатолійович
Україна (Київ) Савельєв Михайло Анатолійович
Top-Class (Київ) Тонконог Ірина Аліківна
Галатея (Київ) Шиманський Андрій Олегович
Forsage dancehall (Київ) Філатова Ірина Михайлівна
Dior-dance (Київ) Назаренко Катерина
Престиж (Київ) Троїцький Дмитро Костянтинович
Angel (Київ) Кузьмін Дмитро Михайлович
Імперія танцю (Київ) Русенюк Яна Юріївна
Dance Olymp (Київ) Крамар Ольга Юріївна
Тенденс (Київ) Юношев Олексій Петрович
Elidance (Київ) Оздемір Ела Себахаттинівна
Спорт данс (Київ) Федорчук Валентина Володимирівна
Лідер-Данс (Київ) Сенченко Тетяна Володимирівна
Dance Academy (Київ) Фролова Яна Сергіївна
Royal Dance (Київ) Гончарова Ілона Олексіївна
Одеська область
АЛіНА (Одеса) Бевзюк Олександр Васильович
Радуга (Одеса) Кравченко Валентина Мусіївна
Триумф (Одеса) Попович Павло Олексійович
Сузір‘я (Черноморськ) Афанасьева Юлія Олександрівна
Ю-Денс (Сергіївка) Громова Юлія Олександрівна
Полтавська область
Дует (Кременчук) Кіянова Анжеліка Ігорівна
НДАК (Полтава) Горголь Петро Степанович
Рівненська область
Корсіка (Рівне) Корочанський-Кончак Сергій Олександрович
Людміла -Dance (Рівне) Колісніченко Володимир Сергійович
Сумська область
Еліт-Данс (Конотоп) Васюта Антон Олександрович
Силует (Суми) Жук Костянтин Михайлович
M-Studio (Суми) Медуниця Олексій Вячеславович
Харківська область
Олімп (Харків) Берднік Микола Миколайович
Лотос (Харків) Дмитренко Людмила Миколаiвна
Мечта (Харків) Кабарухін Володимир Степанович
Легенда (Харків) Караченцев Володимир Вiкторович
Атлантіс (Харків) Лементаренко Максим Дем'янович
ХЦСХ (Харків) Лисенко Альберт Олексійович
Лель (Харків) Литовченко Олена Леонідівна
Randevu-Stars (Харків) Мельниченко Олександр Андрійович
Dance Masters (Харків) Шилова Катерина Миколаївна
Харизма (Харків) Носова Зоя Володимирівна
Golden Fleece (Харків) Ісаханова Катерина
Imperial Dance (Харків) Федорченко Денис Игорович
ТРІУМФ (Балагула) Балагула Ірина Яківна
Хмельницька область
Перлинка (Хмельницький) Кухарук Ірина Юріївна
Черкаська область
Еліт-Данс (Кам'янка) Козоріз Лариса Василівна
Alexia (Умань) Наталич Лілія Вікторівна
FloorCraft (Звенігородка) Голіков В'ячеслав
Elite Dance (Черкаси) Тайбишлак Iгор Борисович
Лавіта (Тальне) Шевчук Наталія Петрівна
Колорит (Сміла) Букіна Людмила Валентинівна
Miridance (Руська Поляна) Черненко Олена Володимирівна
Forsage dancehall (Черкаси) Філатова Ірина Михайлівна
Діамант (Сміла) Бондар Олександр Дем'янович
iStyle (Черкаси) Добровольська Оксана Анатоліївна
Лілея (Черкаси) Фролова ВIра СидорIвна
Алегро (Черкаси) Неверовський Анатолiй
Чернігівська область
ОленА (Городня) Дудко Олена Василівна
Грація (Прилуки) Куксінський Максим Олександрович
Level Up (Чернігів) Савчук Алла Петрівна
Глорія (Чернігів) Гордієнко Алла Григорівна


 .