Спілка громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ) Спілка громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ)Спілка громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ)
бальні
сучасні
бальні танці
сучасні танці
бальні танці
сучасні танці
галерея
архів



Прес-реліз № 07 Засідання Ради СГОСТУ №5/4 від 27.04.2010

 Після обговорення питань порядку денного вирішили: 1. Прийняти колективними членами СГОСТУ наступні клуби:
«Алекс Данс» м. Бровари, керівник Пігоцький Олексій
«Дансанте» м. Київ, керівник Бєкасов Андрій
«Ритми Юності» м. Київ, керівник Осовська Любов
«Динаріс» м. Київ, керівник Соловйова Катерина
«Dance Maximum» м. Київ, керівники Ігнатенко Андрій, Наталія
«Болєро» м. Вінниця, керівник Маковій Андрій
«Діамант Данс» м. Рівне, керівник Ступницька Н.2.2.1. Прийняти календар змагань на перше півріччя 2010 року за основу.
2.2. Кубок СГОСТУ по 10 танцях провести 08-09.05.10 на змаганнях «Кубок Чемпіона» м.Київ.
2.3. Чемпіонат СГОСТУ по 10 танцях провести на змаганнях «Кримський Трофей» м. Севастополь.
2.4. Командний Чемпіонату СГОСТУ 24-25.04.10 на змаганнях «Рондо 2010» М.Львів.

3. 3.1. Рекомендувати всім регіональним центрам перейняти досвід проведення безкоштовних навчань для суддів в м. Києві.
3.2. Проводити співбесіди з суддями 3 та 4 категорії на кожному Конгресі суддів СГОСТУ. Додатково дозволити проводити співбесіди через Інтернет (Skype) з екзаменаторами інших регіонів.
3.3. Зобов’язати суддів 3 або 4 категорії, які не пройшли співбесіду або пройшли умовно, пройти до 30.05.10.
3.4.Зобов’язати усіх кандидатів на 4,3 категорію до співбесіди пройти 1,2 конгресу, ознайомитись з правилами проведення змагань, а також правами и обов’язками судді,  суддівськими критеріями, Харківським меморандумом про суддівство
3.5. Зобов’язати всіх суддів СГОСТУ другої, першої або вищої категорії, які не здавали професійні іспити, здати до 15.09.2010.

4. Графік навчань та співбесід для суддів СГОСТУ:
 ДатаМістоОрганізаторЛектори, екзаменаториНавчанняСпівбесідиІспити
131.03.10м. КиївІ. МашинГ. Алексеєвський  + 
216.04.10м. КиївІ. МашинА. Оксененко+ +
37.05.10м. КиївІ. МашинА. Оксененко ++
411.06.10м. ХарківВ. Караченцев В. Кабарухін,
А. Оксененко
+++
513.05.10м. КиївІ. МашинГ. Алексеєвський(Skype) + 
622-24.06.10м. СевастопольГ. АлексеєвськийА. Оксененко
І. Машин
+++

5. Склад екзаменаційної комісії:
Голова комісії – Оксененко Андрій
Члени комісії – Постніков Вадим, Кабарухін В., Васютяк Юрій, Колін Ігор, Єлізаров Денис, Караченцев Володимир, Машин Ігор.
5.2. До складу екзаменаційної комісії конкретного екзамену повинно входити не менше двох екзаменаторів з вищенаведеного списку.
5.3.положення про прийняття екзаменів суддями СГОСТУ
 

Сама програма іспитів є комплексом, який включає в себе перевірку знань основ і характеристик кожного танцю, видів змагань і основних характерних особливостей оцінювання кожного з них, вимог та відмінних особливостей оцінювання танцюристів різних класових та вікових категорій, а також правил проведення змагань, обов’язків судді та техніки суддівської роботи.Спиратись на підручники Лаерда, Мура, Ховарда, ISTD. Для 2 суддівської категорії взяти рівень складності Student+Associate, а для 1-й - Student+Associate+Member.  В програму іспиту входить: 
1. Тестове завдання в межах 1-2 сторінок, яке включає в себе оцінку знань базових напрямків і  техніки виконання фігур, ступенів поворотів в них, а також музикальних характеристик кожного з десяти танців.
2. Кожен кандидат повинен підготувати фрагмент хореографії для кожного з десяти танців, тривалістю не менше ніж 40 секунд.
3. Можуть бути задані додаткові питання відносно характеристик фігур будь якого з десяти танцев.
4. Заключною частиною іспиту пропонується скласти співбесіду відносно знань основ суддівської роботи і особливо різниці в різних вікових категоріях та класах. Наприклад: "Ви оцінюєте змагання по класу Н, танцюють дві пари, у одної добре виставлена позиція, але проблеми с балансом, у другої - верх з проблемами, але дуже точний баланс та музикальність. Кому Ви надасте перевагу?" або "В чому Ви бачите різницю в оцінюванні танцю самба в Д класі и в С класі?" и т.і. Один-два питання відносно знань правил змагань СГОСТУ.
 

6. Затвердити розмір оплати за складання іспиту 600 грн.

7. Затвердити, при умові проходження співбесіди та Конгресу СГОСТУ, 4 категорію наступним особам: Пігоцький О., Горбатко С., Булат Н., Забусова Ю., Крись Ю., Алфьорова Д.
Затвердити, при умові складання професійного іспиту та проходження Конгресу СГОСТУ,
2 категорію наступним особам: Русанова К. (Харків), Ігнатенко А. (Київ).
1 категорію наступним особам: Очеретяна Н. (Ялта).
Вищу категорію наступним особам: Пелих М. (Біла Церква) 

8. Рекомендувати всім організаторам змагань та інших заходів СГОСТУ забезпечити його відеозапис в цифровому форматі та надавати в офіс СГОСТУ в 2 денний термін після закінчення заходу.

9. В сезоні 2009-2010 вважати всі рейтингові змагання атестаційними та підводити підсумки цих змагань по результатам пар кожного тренера, який виставляв пари на данні змагання. Вважати необхідною умовою присвоєння наступної категорії – результати пар на атестаційних змаганнях.
Перелік атестаційних змагань сезону 2010-2011 прийняти на засіданні Виконкому  (червень, м.Севастополь).

Відповідальний секретар СГОСТУ                                                                     Л. Артеменко










Випадкове фото:


з альбому «Prestige Open Cup»
Мир танца в Интернет. Сайты о танцах.   Dance Poisk - Поиск танцевальных школ и студий по всей России   Танцмир  
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Cтудія «Kenga»