Спілка громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ) Спілка громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ)Спілка громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ)
бальні
сучасні
бальні танці
сучасні танці
бальні танці
сучасні танці
галерея
архівПрес–реліз №02 Засідання Ради СГОСТУ № 4/2 від 29.06.2006

29.06.06 в м. Севастополі відбулося засідання Ради СГОСТУ, на якому були присутніми члени Ради:

1. Машин Ігор – Президент СГОСТУ
2. Караченцев Володимир – Віце-президент СГОСТУ
3. Полигач Ігор - Віце-президент СГОСТУ
4. Алєксєєвський Геннадій
5. Васютяк Юрій
6. Єлізаров Денис
7. Застровський Сергій
8. Колчін Ігор – голова колегії суддів СГОСТУ
9. Лавренев Костянтин.

Присутні 9 з 13 членів Ради СГОСТУ.

На цьому засіданні Рада СГОСТУ прийняла наступні рішення:

1. Про позачергову конференцію СГОСТУ. Провести 2 етап позачергової Конференції СГОСТУ в м. Києві 16.09.06. Затвердити порядок денний Конференції на засіданні Ради на передодні Конференції.

2. Про статус класу «Школа». Змагання по класу «Школа» вважати закритими обласними та покласти контроль за переходами пар з класу «Школа» в наступний клас «Початківці» на обласні організації та регіональні центри.

3. Про календар титульних заходів СГОСТУ на наступний сезон. Затвердити наступний принцип складання календаря змагань СГОСТУ. Вносяться:

1. Традиційні міжнародні змагання (заявки до 1.06 на наступний сезон).
2. Чемпіонат, Кубок СГОСТУ та Кубки регіонів.
3. Рейтингові змагання СГОСТУ (не більше 1 від кожного регіонального центру) з інтервалом не менше як 2 тижні між змаганнями.
4. Кубки та відкриті Чемпіонати областей.
5. Відкриті, класифікаційні змагання, змагання сучасного танцю, фестивалі і т.ін.

4. Про проведення Кубку СГОСТУ сезону 2006-2007 років. Відбірні змагання на Кубок СГОСТУ необхідно проводити в кожному з 7 регіональних центрів. Кубок СГОСТУ проводиться, як особисто – командні змагання, окремо по європейській та латиноамериканській програмам. До складу збірної команди регіону входять по 2 пари в кожній з наступних вікових категорій: ювенали, юніори 1, юніори 2, молодь 1, молодь 2, дорослі. Змагання проводяться в 2 тури. 1-й – відбірковий тур. 2-й – в два фінали (золотий та срібний). В результаті пари розподіляються з 1-го по 14-е місце. В випадку, якщо в команді немає в наявності однієї чи декілька пар, для підрахунку загального результату команди, результат цих пар враховується, як дискваліфікованих (останнє місце). Якщо в віковій категорії не приймають участь декілька пар з різних чи з одного регіону, то всі вони отримають останнє 14 місце по всіх танцях. Заміна відсутніх пар парами іншого регіону заборонена. Кубок СГОСТУ сезону 2006-2007 років провести 20 травня 2007 року в м. Києві в рамках змагань «Кубок тренера». Відповідальність за виконання даного рішення покласти на директорів регіональних центрів.

5. Про проведення фестивалів ансамблів. Розцінювати проведення фестивалів ансамблів в рамках СГОСТУ, як перспективний новий напрямок роботи, який відповідає цілям СГОСТУ, потребує всебічної підтримки та подальшого вдосконалення правил проведення, розробки інших нормативних документів. Провести в наступному сезоні декілька фестивалів в різних регіонах України, згідно з календарем офіційних заходів. Висловити подяку В. Стадникову та Н. Крупі за високий організаційний рівень проведення фестивалю «Поезія танцю» (29-30.04.2006 м. Київ).Відповідальність за виконання даного рішення покласти на М. Дульського.

6. Про розвиток сучасних танців в рамках СГОСТУ. Проведення змагань з сучасного та інших видів танців розцінювати як перспективний напрямок роботи. За для більш ефективного розвитку даного напрямку поставити питання на наступному засіданні Ради про роботу комітету з сучасних танців (голова комітету Г. Грігор’єв).Відповідальність за виконання даного рішення покласти на Алєксєєвського Геннадія.

7. Про оплату роботи суддів на змаганнях СГОСТУ. Враховуючи, що в минулому сезоні декілька суддів СГОСТУ отримали міжнародну суддівську ліцензію WDC, розділити вищу категорію на вищу та міжнародну. Затвердити наступні розміри оплат за роботу в якості судді на змаганнях СГОСТУ:
- Міжнародна – не менше як 400 грн. за день роботи;
- Вища – не менше як 300 грн. за день роботи;
- Перша - не менше як 250 грн. за день роботи;
- Друга - не менше як 200 грн. за день роботи.
Спортивний комісар отримує таку ж оплату за роботу, як і суддя, відповідно своїй категорії. Головний суддя змагань може бути тільки міжнародної або вищої категорії. Оплата його роботи повинна складати:
- Міжнародна – не менше як 500 грн. за день роботи;
- Вища – не менше як 400 грн. за день роботи.

8.Про проведення змагань клубами – членами СГОСТУ. Наполегливо рекомендувати всім членам СГОСТУ в поточній роботі користуватися календарем офіційних заходів СГОСТУ. Дозволити використовувати назву організації виключно тим заходам, які проводяться згідно єдиного календаря. За якість організації та проведення, склад учасників, рівень суддівства інших заходів СГОСТУ відповідальності не несе. В випадку проведення будь-яких не санкціонованих змагань (крім закритих клубних) членами СГОСТУ Рада СГОСТУ залишає за собою право:
- Організаторам – заборонити проводити офіційні заходи на протязі наступного сезону;
- Головному судді – дискваліфікація на рік від роботи в цій якості;
- Суддям – пониження суддівської категорії.

9. Про проведення урочистого вечора «СГОСТУ – 7 років». Провести урочистий вечір«СГОСТУ – 7 років» 16.09.2006 в м. Києві.

10.  Про роботу постійної комісії з присвоєння нагород СГОСТУ. Провести нагородження кращих членів СГОСТУ, згідно з результатами роботи комісії з присвоєння нагород, на урочистому вечорі. До складу комісії обрати:
1. Полигач Ігор – голова комісії
2. Караченцев Володимир
3. Алєксєєвський Геннадій.

11. Про правила змагань СГОСТУ. При проведенні змагань орієнтуватися на правила змагань IDU. Затвердити остаточний варіант правил СГОСТУ після затвердження їх на Конференції IDU. 

Дата: 29.06.2006


Випадкове фото:


з альбому «Танцевальный марафон»
Мир танца в Интернет. Сайты о танцах.   Dance Poisk - Поиск танцевальных школ и студий по всей России   Танцмир  
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Cтудія «Kenga»