Спілка громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ) Спілка громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ)Спілка громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ)
бальні
сучасні
бальні танці
сучасні танці
бальні танці
сучасні танці
галерея
архівПро СГОСТУ

СГОСТУ – одна з найбільших всеукраїнських громадських танцювальних організацій, яка має представників у всіх регіонах України, має Раду, молодіжну Раду, регіональні центри, обласні організації. Наша організація за 7 років роботи набула достатній авторитет серед різноманітних громадських, державних організацій України та зарубіжжя.

СГОСТУ займається розвитком не тільки спортивного бального танцю, але й інших видів хореографії, проводить велику кількість заходів (змагань, семінарів, майстер – класів, фестивалів, тощо) в різних містах України.

СГОСТУ проводить велику міжнародну роботу: співпрацює з міжнародними танцювальними організаціями, направляє своїх представників для участі в різноманітних титульних змаганнях в різних країнах світу.

СГОСТУ виступає проти різноманітних заборонів на участь танцювальних пар у змаганнях, за антикорупційну політику в суддівстві та професійний підхід до всіх напрямків роботи.

Танцюйте та отримуйте задоволення!

Президент СГОСТУ,
Ігор Машин

Випадкове фото:


з альбому «Grand Prix Dance. Киевский вальс 2015»
Мир танца в Интернет. Сайты о танцах.   Dance Poisk - Поиск танцевальных школ и студий по всей России   Танцмир  
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Cтудія «Kenga»